دکتر امین آمالی جراح زیبایی بینی و صورت

دکتر امین آمالی در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۵۵ در خانواده‌ای فرهیخته و علمی چشم به جهان گشود. او تحصیلات ابتدایی و دبیرستان خود را در شهر مشهد به پایان برد و در سال ۱۳۷۳ موفق به کسب دیپلم با رتبه برتر از دبیرستان استعدادهای درخشان گردید و در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شد. دکتر آمالی در سال ۱۳۸۰ با رتبه ممتاز از دانشگاه فارغ التحصیل شد و مدرک دکتری حرفه‌ای پزشکی عمومی خود را اخذ نمود.

ایشان در سال ۱۳۸۳ با رتبه‌ی برتر برای اخذ تخصص در رشته گوش و حلق و بینی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شد و نهایتا در سال ۱۳۸۷ با کسب رتبه سوم بورد تخصصی کشوری فارغ التحصیل گردید و به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزیده شده و به عنوان استادیار به تدریس و آموزش علمی و عملی دانشجویان پزشکی و دستیاران و فلوشیپ‌های گوش، حلق و بینی مشغول شد. وی دوره جراحی پلاستیک صورت را در دانشگاه تهران سپری کرد و موفق به گذراندن دوره تکمیلی در دانشگاه استنفورد آمریکا گردید.

دکتر آمالی یکی از چهره برجسته و صاحب نام در زمینه جراحی زیبایی بینی و صورت در شهر تهران است. علاقه به رشته پزشکی، دقت و هنر ایشان، در کنار تجربه و دانش آکادمیک و همین‌طور تجربه جراحی‌های متعدد موجب شده است از ایشان به عنوان جراح پلاستیک حاذق و صاحب سبک یاد شود.
شایان ذکر است در کنار توانایی‌های فردی و تجربه بالای دکتر آمالی در جراحی پلاستیک بینی و صورت، کادر بسیار حرفه‌ای و ماهری نیز ایشان را در پروسه‌ی عمل جراحی همراهی می‌کنند.
مجموعه این اقدامات نهایتا منجر به رضایت و خشنودی بیمار پس از انجام عمل جراحی می‌شود و مراجعه‌کننده را به خواسته‌ای که پیش از عمل داشته می‌رساند. انتظار و توقع بیمار پیش از انجام عمل جراحی و تحقق آن پس از عمل جراحی، حاکی از رعایت موشکافانه تمامی استانداردها و پارامترهای لازم است.
ارتباط مستمر پزشک با بیمار در طول سالیان پس از عمل و انجام معاینات از پیش تعریف‌شده نیز در افزایش سطح رضایت بیماران بسیار موثر بوده و تاییدی بر اعتماد مراجعین به دکتر آمالی می‌باشد.
دکتر امین آمالی در طی دوران زندگی علمی خویش به واسطه حسن عملکرد حرفه‌اى خود مقام‌های علمی بسیاری را تحت عناوین گوناگون کسب نموده و جوایز گوناگونی را دریافت کرده است.